Kalendář akcí

<  Leden 2019  >
31. Pondělí 1. Úterý 2. Středa 3. Čtvrtek 4. Pátek 5. Sobota 6. Neděle
    

Závěrečná prodloužená tanečních kurzů pro mládež podzim 2018

Velký sál

19:00

  
7. Pondělí 8. Úterý 9. Středa10. Čtvrtek11. Pátek12. Sobota13. Neděle

Labutí jezero - St. Petersburg Festival Ballet

Velký sál

20:00

Petrohradský baletní soubor St. Petersburg Festival Ballet 28. ledna 2019 v Kongresovém centru ZLÍN s baletním představením “Labutí jezero”

 

  

A3 Rapsodie pro violoncello

Velký sál

19:00

A3 Rapsodie pro violoncello

Velký sál

19:00

Charitativní novoroční koncert Zlínského kraje a statutárního města Zlín

Velký sál

19:00

23. Reprezentační ples Gymnázia a Jazykové školy Zlín

Velký sál

19:30

 
14. Pondělí15. Úterý16. Středa17. Čtvrtek18. Pátek19. Sobota20. Neděle

Glenn Miller Orchestra

Velký sál

19:00

Glenn Miller Orchestra

Velký sál

19:00

Legendární Glenn Miller Orchestra se opět vrací do České republiky. Během ledna vystoupí v celkem devíti českých a moravských městech s programem "Jukebox Saturday Night“, se kterým vyprodal předchozí turné. Vystoupení nese název známé písně nahrané ve 40. letech Glennem Millerem a ta rozhodně nebude jediným evergreenem, který na koncertech zazní.

 

Přednáška: Změny v daních 2018/2019

Malý sál

9:00

Na plese Rakouska-Uherska

Velký sál

19:00

Na plese Rakouska-Uherska

Velký sál

19:00

C4 Na plese Rakouska-Uherska

Velký sál

19:00

C4 Na plese Rakouska-Uherska

Velký sál

19:00

Slavnostní závěrečný ples absolventů tanečních hodin Dance Studia Starlight

Velký sál

18:00

Ples Dance Studia Starlight

Velký sál

18:00

Ples Dance Studia Starlight

Velký sál

18:00

 
21. Pondělí22. Úterý23. Středa24. Čtvrtek25. Pátek26. Sobota27. Neděle
   

B3 Světová premiéra

Velký sál

19:00

B3 Světová premiéra

Velký sál

19:00

Povídání o hudbě

Malý sál

18:15

Povídání o hudbě

Malý sál

18:15

Taneční besídka dětských oddělení Dance Studia Starlight

Velký sál

16:00

Valašský bál Bartošova souboru 2019

Velký sál

19:30

 
28. Pondělí29. Úterý30. Středa31. Čtvrtek 1. Pátek 2. Sobota 3. Neděle

Petr Spálený - 50 let na scéně

Velký sál

19:00

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

K2 Klavírní recitál

Velký sál

19:00

K2 Klavírní recitál

Velký sál

19:00

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

Výchovné koncerty (určeno pro školy)

Velký sál

8:30 a 10:15

 

Výroční slavnost Green Ways 2019

Kongresové centrum

15:00

Výroční slavnost Green Ways 2019

Kongresové centrum

15:00

 

AKCE

Čt 25. 4. 2019

B6 Igor Ardašev

Pá 26. 4. 2019

Na stojáka - 15 let

Stand up comedy Na stojáka slaví 15 let – komici vyráží na unikátní turné po Moravě!

Originální česká stand-up comedy show vyrazí 23. - 26. 4. 2019 na své unikátní turné k 15. narozenínám...

 

Více akcí