Ondřej Brzobohatý - Symphonicum Tour 2016

Po sérii padesáti úspěšných koncertů v rámci Identity Tour 2014-15 k platinovému debutovému albu Identity, vyráží Ondřej Brzobohatý na ojedinělou sérii koncertů se symfonickým orchestrem Epoque Orchestra pod názvem: Ondřej Brzobohatý - Symphonicum Tour 2016.


Návštěvníky tak čeká jedinečný zážitek – charismatického muzikanta doprovodí na pódiu kromě jeho stálé kapely třicetičlenný symfonický orchestr a několik hostů, jejichž jména zůstávají na přání Ondřeje Brzobohatého prozatím tajemstvím.

Ondřej Brzobohatý

Český hudebník, skladatel a herec. Narodil se 2. února 1983. V letech 1998-2004 studoval na Konzervatoři a Vyšší odborné škole Jaroslava Ježka obory skladba, klavír a dirigování, pak pokračoval v studiu filmové hudby u Milana Kymličky. Do roku 2007 působil v kapele Bůhví, od tohoto roku pokračuje v sólové hudební kariéře jako zpěvák a klavírista s vlastní kapelou. Hudebně a producentsky spolupracoval např. s Darou Rollins, Petrem Hapkou, Michalem Horáčkem či Jaromírem Nohavicou, koncertně pak s celou plejádou českých muzikantů. Jako herec působil mj. ve dvou televizních seriálech – Ulice a Gympl (ke kterému složil úvodní skladbu), a dále v divadelních hrách Vyhazovači, Dva na smetišti či v muzikálech Jesus Christ Superstar a Vražda za oponou. Dodnes je herecky aktivní v Hudebním divadle Karlín a Divadle Radka Brzobohatého. Třikrát moderoval Českého Slavíka, získal cenu TÝTÝ za nejoblíbenějšího herce roku 2012. V květnu 2014 mu u Supraphonu vyšlo první sólové album Identity, za které získal Platinovou desku Supraphonu.

Více informací na www.ondrejbrzobohaty.cz nebo na Facebooku.

Předprodej vstupenek na www.ticketportal.cz

Předprodejní místa ve Zlíně: Velké kino (centrální předprodej) - 571 817 264, GA Cinema - 571 817 255, MOR Café (OC Čepkov), CK Čedok

Kontakty:

Supraphon a.s., Palackého 1/740, Praha 1
www.supraphon.cz, www.facebook.com/Supraphon

Mediální servis: 2media.cz, s.r.o., Pařížská 13, Praha 1
www.2media.cz, www.facebook.com/2media.cz

Ondřej Brzobohatý - Symphonicum Tour 2016
21.3.2016 ve 20:00

Velký sál Kongresového centra Zlín