Exklusivní koncerty již nyní v prodeji!

Podzimní Zlín bude nabitý. Agentura Velryba vám veze exklusivní koncerty!


18. října přijede projekt ČESKÉ HVĚZDY ZPÍVAJÍ QUEEN

Veleúspěšný projekt ČESKÉ HVĚZDY ZPÍVAJÍ QUEEN, který byl připraven u příležitosti nedožitých 70. narozenin zpěváka Fredie Mercuryho. V dvouhodinovém koncertu hitů legendárních Queen vystoupí za doprovodu PRAGUE QUEEN REVIVAL například KAMIL STŘIHAVKA, DAVID KRAUS, VLADIMÍR HRON, JAN TOUŽIMSKÝ… a mnoho dalších interpretů. Vyprodané sály po celé České Republice svědčí o vyjímečnosti projektu, který by si skalní ctitelé Queenů určitě neměli nechat ujít!

Vstupenky k zakoupení zde.

 

24. října se můžete těšit na koncert francouzské zpěvačky JIL AIGROT, která vystoupí s představením THE VOICE OF PIAF.

JIL AIGROT je umělkyně, která nazpívala postavu legendární Edith Piaf ve filmu „Piaf“ („La Môme“) oceněném několika filmovými Oscary. Ve Zlíně zazní to nejlepší z repertoáru francouzské ikony šansonů minulého století s neopakovatelnou barvou hlasu. Jil Aigrot objevila před lety osobní asistentka Edith Piaf, a tím se této zpěvačce doslova ze dne na den změnil život. Poté, co nazpívala písně Edith do oscarového filmu, vystupuje na nejvýznamnějších hudebních scénách po celém světě.

Vstupenky k zakoupení zde.

 

4. prosince pak vystoupí MAGDALENA KOŽENÁ ve výjimečném projektu s Ondřejem Havelkou a Melody Makers.

Koncertní program nese podtitul „Pojďme si zařádit!“ a bude v pravém slova smyslu výjimečný. Světoznámá mezzosopranistka se rozhodla na chvíli opustit svět klasické hudby a pro výlet do světa klasického amerického muzikálu zvolila autora vskutku oduševnělého a nesmírně vtipného – Colea Portera. Jeho proslulé, jazzem inspirované hity zazpívá za doprovodu Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Slavné melodie jako Night And Day, I’ve Got You Under My Skin či  Love For Sale budou pro diváky zcela jistě nezapomenutelným zážitkem.

Vstupenky k zakoupení zde.

 

Více informací na www.velryba.cz