Cestovat za vlastní peníze i když máme hluboko do kapsy? Přijďte si poslechnout přednášku o nízkorozpočtovém cestování do Kongresového centra

Cestovat za vlastní peníze i když máme hluboko do kapsy, s pár dny dovolené, s dětmi a třeba každý měsíc! Jak na to? Přijďte si poslechnout Hanku, která vše běžně praktikuje :-)!


Hanka obletěla 6x zeměkouli, je expertem na nízkonákladové cestování. Boří mýty o tom, že cestování je drahé, časově náročné a nebezpečné. Cestuje totiž ze Vsetína, cestuje s dětmi, za vlastní peníze s pár dny dovolené, běžně navštíví 16 zemí ročně. 

Bude nám inspirací, jak s nízkým rozpočtem vidět mnohem více, než si myslíme. Dostaneme praktický návod, jak si splnit cestovatelské sny o exotických destinacích, jak letět k moři klidně 4x do roka a víkendy trávit v evropských metropolích, i když máme hluboko do kapsy. Poradí, jak získat odhodlání vyrazit na vlastní pěst, jak přesvědčit blízké, že se bezpečně vrátíme domů. 


Ať jste dobrodruh snící o cestě na vzdálený kontinent nebo plánujete rodinnou dovolenou u moře čí výlet po Evropě, po této přednášce se budete dívat na cestování úplně jinak!

VSTUPNÉ 100,-Kč

Více informací na www.cestfest.cz