Talentovaní designéři budou na jaře oceněni ve Zlíně

Devátý ročník mezinárodní soutěže Best in Design, kterou vyhlašuje Nadační fond Martina a Martiny Růžičkových, vyvrcholí udělením cen ve všech kategoriích v pátek 4. května v Kongresovém centru ve Zlíně. Na slavnostním galavečeru budou oceněni mladí designéři do 30 let ve čtyřech kategoriích: Product design, Industrial design, Fashion design a Communication design.


Celkový vítěz soutěže si odnese 4000 Euro.

Šanci talentům z celého světa dává už léta zakladatel soutěže Martin Růžička. „Na pořádání Best in Design mě baví, že reálně pomáhá mladým designérům zviditelnit se v ostré konkurenci na trhu. A tedy získat něco velmi praktického do života.“

O vítězích v jednotlivých kategoriích bude rozhodovat devítičlenná odborná porota,ve které zasednou mimo jiné Ladislav Škoda, šéfdesignér firmy Tescoma, Radek Hegmon z mmcité a designér Libor Jelínek z Dynamo design. Spolu s dalšími šesti porotci rozhodnou na jaře o tom, kdo si z Galavečera Best in Design odnese prestižní designová ocenění.

Celá soutěž je organizována studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a je součástí projektu Zlin Design Week, který letos na jaře odstartuje první květnový pátek právě Galavečerem Best in Design.

Více informací na www.zlindesignweek.com