Stand up comedy Na stojáka slaví 15 let – komici vyráží na unikátní turné po Moravě!

Originální česká stand-up comedy show vyrazí 23. - 26. 4. 2019 na své unikátní turné k 15. narozenínám této show. V rámci tohoto turné čekají fanoušky skvělé zábavy a veselých historek 4 zastávky v moravských městech s opravdu hvězdnou sestavou. Brno, Ostrava, Olomouc a Zlín se mohou těšit na Ivu Pazderkovou, Lukáše Pavláska, Richarda Nedvěda, Ester Kočičkovou a spoustu dalších. Na každé ze zastávek vystoupí celkem 8 komiků, kteří budou publikum bavit téměř 3 hodiny. Předprodej na jednotlivé vystoupení odstartoval exkluzivně v síti Ticketstream.


Celkově se v rámci turné představí 20 komiků, které znáte nejen z televizních verzí Na stojáka či ze záznamů na kanálu YouTube, ale mnozí z nich účinkovali a účinkují i v český seriálech, filmech nebo je pravidelně slýcháváte v éterech českých rádií! Hvězdy jako Iva Pazderková, Lukáš Pavlásek, Richard Nedvěd, Daniel Čech, Ester Kočičková, Marek Daniel, Josef Polášek či Karel Hynek nenechají vaše bránice oddechnout.

Toto turné bude unikátní nejen skvělou a širokou sestavou komiků, ale i místy v kterých se uskuteční. Fanoušci z Brna a okolí se mohou těšit na prostor Zoner BobyHall brněnského Bobycentra, ostravští návštěvníci se zase v rámci tohoto večera podívají do multifunknčí auly Gong v Dolních Vítkovicích. Ve Zlíně pořadatelé vybrali prosto Kongresového centra a v Olomouci NH Collection Congress.

Každé představení odstartuje v 19 hodin a bude trvat téměř 3 hodiny. Exkluzivní předprodej vstupenek běží v síti Ticketstream a ceny začínají na 390,- za vstupenku.

Vstupenky k zakoupení online zde nebo v předprodejním místě na pokladně GA Cinema v OC Zlaté jablko.

Více informací na www.nastojaka.cz