Bláznivá komedie: Velké lásky v malém hotelu

Bláznivá komedie Reye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl začínat nic s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa.To potom potřebuješ spolehlivého tajemníka, který dokáže vyrobit takové alibi, nad kterými zůstává rozum stát. Pokud se do toho připlete puritánská poslankyně a podváděný manžel, je jasné, že v hotelu vypukne peklo.

Ve dvou sousedních manželských apartmá hotelu bydlí celkem 11 lidí. Ve spletitých situacích zapříčiněných hned několika nevěrami, z nichž některé zasahují až do nejvyšších politických kruhů bojují o svůj krk vlastně všichni aktéři.

Věříme, že komedie Velké lásky v malém hotelu bude další úspěšnou a divácky oblíbenou komedií divadla Háta z Prahy.

6. 10. 2019 v 19:00

Velký sál Kongresového centra Zlín


Hrají: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová / Olga Želenská, Adéla Gondíková / Betka Stanková, Filip Tomsa, Ivana Andrlová / Veronika Jeníková / Pavla Vojáčková, M. Vašinka, P. Nečas / Z. Pantůček / R. Štolpa, S. Černodrinská / K. Kociánová / R. Pavlovčinová, J. Bernáth / M. Sobotka

Režie: Roman Štolpa
Produkce: Divadelní společnost Háta Praha
Délka představení cca 2:00 hod.

Vstupenky k zakoupení online, v lokálních předprodejích (Zlín - pokladna GA Cinema v OC Zlaté jablko) nebo v kanceláři AGENTURY SEPTEMBER, Tř. T. Bati 190, Zlín (budova Archa - vstup od parkoviště pod kostelem), 2. patro ve všední dny mezi 12.00-16.00 hod., tel. 576 114 529 - platební karty nepřijímáme.

Více informací na www.september.cz