V rámci velkého evropského turné předvede soubor St. Petersburg Festival Ballet ve Zlíně skvosty světové klasiky: Šípkovou Růženku a Labutí jezero

St. Petersburg Festival Ballet – skvělé a velkolepé umělecké těleso, ruský klasický balet, disponující vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou důkladnou elegancíí klasiky, svěžím dechem XXI. století, ideální technikou provedení a bujarou, nespoutanou šíří ruského ducha ve spojení s opravdovou bohatou nádherou kostýmů a dekorací.
 
V rámci velkého evropského turné soubor St. Petersburg Festival Ballet předvede skvosty světové klasiky:
 
ŠÍPKOVÁ RŮŽENKA
 
25. 1. 2021 v 19:00
Velký sál Kongresového centra Zlín
 
LABUTÍ JEZERO
 
26. 1. 2021 v 19:00
Velký sál Kongresového centra Zlín

 
Nemá smysl znovu opakovat obsah příběhů těchto nesmrtelných uměleckých děl, stačí říci, že diváci, kteří přijdou na tato představení, se na krátkou dobu ponoří do světa romantiky a krásy, ale také získají spoustu dojmů poté, co proniknou do feérií lásky a smrti, věrnosti a zrady, smíchu a slz, strachu i odvahy, do všeho toho, co souvisí se světovou kulturou, se světovým dědictvím a s mistrovskými uměleckými díly z celého světa.
Vynikající herecký soubor, ztělesňující vše to, čemu se říká ruská škola klasického baletu – tedy přísně klasickou eleganci, svěží dech jednadvacátého století, dokonalou techniku provedení a neomezenou šíři ruské duše v kombinaci s vpravdě královskou nádherou kostýmů a dekorací.
 
Vstupenky k zakoupení online na www.ticketportal.cz , www.ticket-online.cz nebo v lokálních předprodejích (Zlín - pokladna GA Cinema v OC Zlaté jablko).
 
Více informací na www.artpartner.cz