Út, 15. 3. 2016 19:30

"S láskou" NO NAME TOUR 2016

No Name oznamují Československé koncertní turné "S láskou", na kterém oslaví dvacáté výročí své existence! 

Skupina No Name, která patří dlouhodobě k nejoblíbenějším slovenským kapelám v České republice, oslaví příští rok dvacáté narozeniny, nedávno vydala novou desku "S láskou" a na jaře vyrazí na stejnojmenné turné. 

Čas konání: 19:30

Místo konání: Velký sál

Pořadatel: Agentura Velryba


No Name na české a slovenské scéně působí již téměř dvacet let a dělají to s láskou, což je i případ nového alba, které je osmou studiovou nahrávkou od roku 1996, kdy se dali dohromady. Od té doby působí v nezměněné sestavě. Jejich hudební cestu nikdo nikdy ničím nevydláždil a kluci si vše museli vybojovat sami... samozřejmě za podpory svých blízkých. Kapela během své dvacetileté existence v podstatě dosáhla všeho, čeho se dá v Česku a na Slovensku dosáhnout, a stále má energie i talentu na rozdávání, což je i případ jejich aktuálního titulu "S láskou", který si navíc kapela poprvé ve své historii vydala sama na vlastní značce NN Music. Materiál z nové nahrávky zazní na chystaných koncertech a bude doplněn o největší hity sedminásobného Slávika bez hranic. 

"Na kapelu NO NAME se chodí kvůli hitovkám, proto je logické, že zahrajeme všechny největší hity od "Ty a Tvoja Sestra" až po "Čím to je" Nejlepší zprávou je, že první dva singly z našeho nového alba "Povedz mi" a "S láskou" už mezi hitovky také patří. O to víc se těšíme na chvíli, kdy je odpálíme před našimi fanoušky." prozradil Igor Timko.  

Vstupenky k zakoupení na  www.ticketstream.cz

 

Velký sál

Agentura Velryba