Út, 26. 1. 2021 19:00

St. Petersburg Festival Ballet - Labutí jezero - PŘESUN NA 12.1.2022

Čas konání: 19:00

Místo konání: Velký sál

Pořadatel: ART partner


S lítostí Vám musíme oznámit, že jsme nuceni převést na jiný termín zájezdní vystoupení ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET naplánovaný na 24.-27.01.2021. Zrušení zákazu pořádání akcí s diváky v České republice, stejně jako v Německu a Rakousku, kde byla vystoupení tohoto baletního souboru rovněž ohlášena, se v blízké budoucnosti neplánuje. 
V souvislosti s tím není možné vystoupení baletního souboru ze Sankt-Petěrburgu uskutečnit v námi oznámených termínech.

Turné ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET se odkládá na leden 2022.

Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro nové datum, čas i místa, uvedená na vstupenkách, aniž by bylo nutné vstupenky vyměňovat.

 Pro Vaše pohodlí doporučujeme označit nové datum a čas představení perem na lístku, abyste nezapomněli:)))

Samozřejmě Vám všem přejeme veselé Vánoce a nadcházející Nový rok 2021, od kterého všichni očekáváme normalizaci situace v zemi a návrat obvyklého kulturního života. Buďte hodně zdrávi a čekáme Vás na vystoupeních ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET v lednu 2022, která se určitě uskuteční!

 
St. Petersburg Festival Ballet – skvělé a velkolepé umělecké těleso, ruský klasický balet, disponující vším, co lze nazvat ruskou školou klasického baletu, tj. veškerou důkladnou elegancíí klasiky, svěžím dechem XXI. století, ideální technikou provedení a bujarou, nespoutanou šíří ruského ducha ve spojení s opravdovou bohatou nádherou kostýmů a dekorací. 
 
Nemá smysl znovu opakovat obsah příběhů těchto nesmrtelných uměleckých děl, stačí říci, že diváci, kteří přijdou na tato představení, se na krátkou dobu ponoří do světa romantiky a krásy, ale také získají spoustu dojmů poté, co proniknou do feérií lásky a smrti, věrnosti a zrady, smíchu a slz, strachu i odvahy, do všeho toho, co souvisí se světovou kulturou, se světovým dědictvím a s mistrovskými uměleckými díly z celého světa.
Vynikající herecký soubor, ztělesňující vše to, čemu se říká ruská škola klasického baletu – tedy přísně klasickou eleganci, svěží dech jednadvacátého století, dokonalou techniku provedení a neomezenou šíři ruské duše v kombinaci s vpravdě královskou nádherou kostýmů a dekorací.
 
Vstupenky k zakoupení online zde nebo v lokálních předprodejích (Zlín - pokladna GA Cinema v OC Zlaté jablko).
 
Více informací na www.artpartner.cz
 

Velký sál

ART partner