Út, 30. 11. 2021 19:00

Michal Hrůza - Divadelní Tour 2021 "50" - PŘESUN NA ROK 2022

Nový termín koncertu v jednání. 

Čas konání: 19:00

Místo konání: Velký sál

Pořadatel: Agentura Velryba


KONCERT MICHALA HRŮZY VE ZLÍNĚ JE ODLOŽEN

Z důvodů aktuální situace a platných či připravovaných nařízení MZ a Zlínského kraje jsou pořadatelé nuceni odložit koncert Michala Hrůzy s kapelou 30. 11. 2021. Akce se měla konat v Kongresovém centru Zlín.

"To, co prožíváme jako pořádající agentura v poslední době, opravdu nikomu nepřeju. Změny podmínek takřka každý den, co platilo včera už dneska neplatí. Snažíme se v dané situaci hledat řešení, ale už je to opravdu těžké," uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

Do toho jsme se včera dozvěděli o plánu pana hejtmana Zlínského kraje o zákazu společenských akcí nad 100 osob, což způsobilo také odložení koncertu Michala Hrůzy, který se měl konat příští týden. Ostatní prosincové koncerty budeme řešit podle aktuálních nařízení v nejbližší době," dodal Žáček.

Náhradní termíny odložených vystoupení budou oznámeny v co nejkratší době. Vstupenky zůstávají v platnosti. Majitele vstupenek pořadatelé žádají o trpělivost a pochopení situace.

Všechny podrobnosti a aktuality včetně nových termínů budou průběžně aktualizovány na webu www.velryba.cz a na fb stránce Agentura Velryba.

 

Velký sál

Agentura Velryba