Pá, 26. 11. 2021 20:00

LÚČNICA – Slovenský triptych - PŘESUN NA ROK 2022

Nový termín koncertu v jednání. V nejbližší době bude upřesněno.

Čas konání: 20:00

Místo konání: Velký sál

Pořadatel: Agentura Velryba


KONCERT LÚČNICE VE ZLÍNĚ JE ODLOŽEN

 Z důvodů aktuální situace a platných či připravovaných nařízení MZ a Zlínského kraje jsou pořadatelé nuceni odložit vystoupení slovenského souboru Lúčnica, které se mělo uskutečnit pátek 26. 11. 2021.

"To, co prožíváme jako pořádající agentura v poslední době, opravdu nikomu nepřeju. Změny podmínek takřka každý den, co platilo včera už dneska neplatí. Snažíme se v dané situaci hledat řešení, ale už je to opravdu těžké," uvedl ředitel pořádající Agentury Velryba Michal Žáček.

"Aktuálně jsme nuceni odložit vystoupení Lúčnice z důvodů nařízení platných od pátku na Slovensku. Ze strany vedení souboru i naší byla vůle vystoupení uspořádat, ale včerejší aktualizace podmínek na Slovensku jim neumožní v pátek vycestovat za hranice. 

Náhradní termíny odložených vystoupení budou oznámeny v co nejkratší době. Vstupenky zůstávají v platnosti. Majitele vstupenek pořadatelé žádají o trpělivost a pochopení situace.

Všechny podrobnosti a aktuality včetně nových termínů budou průběžně aktualizovány na webu www.velryba.cz a na fb stránce Agentura Velryba.

 

Velký sál

Agentura Velryba